Bizi Tanıyın

Yılların Verdiği Deneyim

Şirketimiz %100 yerli sermaye ile 2024 yılında ruhsatlarını alarak faaliyetine başlamıştır. Uzun yıllar sigorta sektörüne hizmet vermiş tecrübeli kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.Sigorta sektöründe ‘sigortalanmayacak değer yoktur’ mottası ile çalışmakta olup, bu anlayış ile müşterilerimizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılamak için yurt içi ve yurt dışı şirketler ile iş birliği yapmaktayız.Amacımız, müşterilerimizin her türlü sigorta ihtiyaçlarını ürün çeşitliliği, doğru risk analizi, doğru teminat ve doğru fiyat ile karşılamaktır.
Her türlü sigorta ihtiyacına çözümler.
Doğru ürün ve doğru fiyat politikası.
25 yıldan fazla sigorta tecrübesi.

Güvenilir Sigorta Çözümleri,
Bizimle Güvende Hissedin

Proaktif Brokerlik olarak, sigorta sektöründe müşteri odaklı yaklaşımımız ve uzman ekibimizle, bireysel ve kurumsal müşterilerimizin geniş sigorta ihtiyaçlarını en etkin ve güvenilir şekilde karşılamak; sürdürülebilir çözümlerle, müşterilerimize değer katan bir sigorta partneri olmaktır.

Müşterilerimizin güvende hissetmeleri ve geleceklerini korumaları adına yenilikçi ürün ve hizmetler sunarak, sektörde öncü bir rol üstlenmeyi hedefliyoruz.

Yeni nesil bir Sigorta Brokeri olarak, sektörde öncü bir konumda yer alarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunma çabasını sürdürmek; teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli iyileşme ve adaptasyonu ön planda tutmak.

Sektördeki liderliğimizi, müşteri memnuniyetine dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarak, inovasyon ve kalite standartlarını belirleyen bir marka olarak sağlamlaştırmak. Aynı zamanda toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket ederek, sigorta sektöründe sürdürülebilir bir katkı sağlamak ve alanındaki en iyi profesyonelleri bünyemizde bulundurarak, güçlü bir ekibin parçası olmaktır.

 • Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak için çaba göstermek.
 • İnovasyon: Sektöre değer katan, yaratıcı ve özgün çözümler üretmek.
 • İtibar: Güvenilirlik ve şeffaflık ilkeleriyle müşteri ve iş ortakları arasında sağlam bir itibar oluşturmak.
 • Sosyal Sorumluluk: Toplumsal fayda sağlamak ve sürdürülebilirlik adına sorumluluklarımızı yerine getirmek.
 • Profesyonellik: Alanında uzmanlaşmış, disiplinli ve etik değerlere bağlı bir profesyonel ekip oluşturmak.
ortak çözüm, ortak mutluluk

Çözüm Ortaklarımız

  info@proaktifbrokerlik.com.tr
  0 (232) 489 54 34

  Hakkımızda

  Şirketimiz %100 yerli sermayesi ile 2024 yılında ruhsatlarını alarak faaliyetine başlamıştır. Uzun yıllar sigorta sektörüne hizmet vermiş tecrübeli kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

  İletişim

  P.tesi-Cuma: 09:00 – 18:00
  Cumartesi: 09:00 – 15:00
  Pazar: Kapalı