Ürünlerimizi tanıyın

Sana En Uygun Olan Hizmeti Keşfet!

Bireysel Sigortalar

Deneyimli kadromuz ve çeşitlendirilmiş ürün yelpazemizle, bireysel sigorta ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz.

Denizcilik Sigortaları

Sektördeki müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak, risk yönetimi ve sigorta hizmetleriyle güvenilir ortak olmayı hedefliyoruz.

Sağlık Sigortaları

Proaktif Brokerlik olarak, müşteri odaklı yaklaşımımız ve geniş sağlık sigortası portföyümüzle, size özel çözümler sunuyoruz.

Enerji Sigortaları

Enerji sektöründeki yatırımların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak, müşterilerimizin uzun vadeli başarılarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Finansal Sigortalar

Müşterilerimizin finansal risklerini minimize etmeye yönelik özel çözümler sunarak, uzun vadeli işbirlikleri kurmayı amaçlıyoruz. 

Kefalet Sigortaları

Müşterilerimize güvenilir ve özelleştirilmiş kefalet sigortası çözümleri sunarak finansal risklerinizi en aza indirmenize yardımcı oluyoruz.

Nakliyat Sigortaları

Nakliyat sigortası ile mal taşımanın risklerini en aza indirerek, iş süreçlerinizi güvence altına almak için her zaman yanınızdayız.

Siber Sigortalar

Siber risklerin tespit edilmesi, etkilerinin azaltılması ve  müdahale edilmesi konularında sigortalılarımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Sorumluluk Sigortası

Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek, iş süreçlerini güvenle yürütmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. 

Mühendislik Sigortaları

Mühendislik ve inşaat projelerinizin her aşamasında güvenilir bir sigorta koruması sunmak için Proaktif olarak buradayız.

PROAKTİF SİGORTA BROKERLİĞİ

Ürünlerimiz hakkında bilgi alın!
  info@proaktifbrokerlik.com.tr
  0 (232) 489 54 34

  Hakkımızda

  Şirketimiz %100 yerli sermayesi ile 2024 yılında ruhsatlarını alarak faaliyetine başlamıştır. Uzun yıllar sigorta sektörüne hizmet vermiş tecrübeli kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

  İletişim

  P.tesi-Cuma: 09:00 – 18:00
  Cumartesi: 09:00 – 15:00
  Pazar: Kapalı